SALA ZABAW

Sala Zabaw dla Dzieci KANGUREK w Chorzowie jest Salą autorską. Powstała w 2011 roku. Jest spełnieniem marzeń właścicielki, która włożyła w nią wiele pracy ale teżm i serca. Atmosfera panująca w jej wnętrzu to oddaje.
Salę wybudowałam sama, aranżując jej wystrój, dobierając każdy szczegół tak, aby był spójny z resztą, a zarazem stanowił odrębność. Cieszy mnie, gdy klienci mówią, że odbierają tu pozytywną energię, że Sala jest przemyślaną przestrzenią i wszystko jest tu takie niezwykłe. Właśnie to było moim marzeniem, stworzyć miejsce radosne, przyjazne, w którym miło płynie czas, i do którego chętnie się wraca. Wciąż są tacy, którzy zawitali tu w 2011 roku i nie rozstali się z nami. Patrzymy jak rosną Wasze dzieci i wnuki, obserwujemy z radością zabawę pełną entuzjazmu, uczestniczymy z Wami w wielu najważniejszych dla Was momentach. To tu najmniejsi stawiają swoje pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa i nawiązują pierwsze dziecięce przyjaźnie.
Sala Zabaw KANGUREK ma świetną lokalizację, jesteśmy w sercu aglomeracji. Łączymy się węzłem komunikacyjnym z wieloma miastami: Rudą Śląską, Zabrzem, Katowicami, Świętochłowicami, Bytomiem i Chorzowem. Obok Sali mieści się wspaniały kompleks sportowo-rekreacyjny INTERFIT, hipermarkety oraz ogromny parking dla klientów. Stanowimy wspólnie z tymi obiektami tzw. Chorzowski Park Handlowy.

Sala ma powierzchnię 400m2. Jest nowocześnie wyposażona w atrakcje dla dzieci. Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 1 – 8 lat. Na jej terenie mieści się także Kawiarnia dla rodziców i opiekunów. Cały obiekt spełnia bardzo wysokie standardy, Sala jest przyjemnie klimatyzowana, panuje w niej komfortowa temperatura przez cały rok.

Główna atrakcja to labirynt do zabawy ruchowej. Wykonany jest przez polskiego producenta z materiałów wysokiej klasy, atestowanych i całkowicie bezpiecznych.

Ma konstrukcję o kształcie atrakcyjnym dla dzieci, posiada 3 piętra korytarzy – to aż 5 m wysokości, wiele przeszkód, 2 duże zjeżdżalnie do basenu wypełnionego miękkimi piłeczkami i liczne przejścia rurami wysoko nad ziemią!!! Labirynt zajmuje centralne miejsce w Sali, siedzący w kawiarni rodzic widzi każdy jego element i może obserwować bawiące się dziecko.
Dla miłośników wspinaczki jest piękna, kolorowa ścianka wspinaczkowa a dla mniejszych dzieci kolorowe klocki, samochodziki, bujaki, wózki, mała ślizgawka oraz mały basenik z miękkimi piłkami.

Kawiarnia to wygodne miejsca siedzące, pyszna kawa, wspaniałe ciasta i desery, zimne napoje oraz słone i słodkie przekąski. Przy kawie poczytać można prasę z naszego Prasowego Kącika, posłuchać muzyki w tle, skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu lub po prostu spędzić czas na rozmowie z przyjaciółką.

Sala Zabaw posiada również 2 przepięknie zaaranżowane Salki Urodzinowe, w których odbywają sie przyjęcia dla dzieci.

Jesteśmy również gotowi na przyjęcie osób niepełnosprawnych dorosłych jak i dzieci. Sala posiada szerokie przejścia, brak schodów oraz toaletę dostosowaną zgodnie z wymogami (brak progu, specjalne pochwyty, odpowiednia umywalka wraz z baterią).

Sala przyjazna mamom. Możliwość nakarmienia dziecka w odosobnieniu, zawsze czysty przewijak dla niemowląt, możliwość podgrzania wszelkich pokarmów dla dzieci, krzesełka do karmienia.

Sala Zabaw dla Dzieci "KANGUREK"

ul. 3-go Maja 169
41-500 Chorzów
(obok Kauflandu, Interfit Siłownia)

Telefon