Długie, piękne i zdrowe rzęsy? – 3 bezpieczne sposoby

Co można zrobić, aby mieć długie, zdrowe i gęste rzęsy? Oczywiście można wykorzystać naturalne sposoby, aby mieć rzęsy 2D lub rzęsy 3D bez konieczności wykonywania zabiegu, jakim jest przedłużanie rzęs. W związku z tym nie będą konieczne sztuczne rzęsy ani mocny makijaż, aby je podkreślić.

Oprócz tego, warto również kupić dobrej jakości odżywkę – najlepsza odżywka do rzęs pomoże uzyskać wymarzony efekt bez konieczności inwestowania w przedłużanie rzęs albo w sztuczne rzęsy. Poznaj te trzy bezpieczne i skuteczne sposoby na zdrowe rzęsy – zdradzamy skuteczny sposób na długie rzęsy!

Sposób numer 1 na piękne rzęsy – serum do rzęs

Jednym ze skuteczniejszych sposobów na zdrowe, długie i gęste rzęsy jest stosowanie specjalnego serum do rzęs. Tego typu serum pozwala osiągnąć efekt pięknych rzęs, jakimi są rzęsy 2D, a nawet rzęsy 3D. Takie serum wzmacnia rzęsy, ale też sprawia, że są piękne i zdrowe – nie będą ci potrzebne już sztuczne rzęsy. Po serum będą wyglądać efektownie!

Sposób numer 2 na piękne rzęsy – olejek rycynowy

Bardzo skutecznym sposobem na piękne rzęsy jest olejek rycynowy – jest to najbardziej popularna odżywka do rzęs. Nie tylko wzmacnia, ale również pobudza ich wzrost, zagęszcza i wydłuża. Należy go stosować na noc. Przy użyciu czystej szczoteczki do tuszu należy nakładać olejek od nasady, aż po same końce rzęs. Nie wolno przesadzać z ilością olejku, gdyż może podrażniać oczy. Olejek rycynowy rzęsy jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Należy go stosować, co dwa lub trzy dni przez miesiąc. Sprawdź na: AleModelki.pl

Sposób numer 3 na piękne rzęsy – oliwa z oliwek

Kolejny niezawodny sposób to stosowanie oliwy z oliwek. Dzięki niej również nie będzie potrzebne przedłużanie rzęs ani sztuczne rzęsy. Wzmacnia i zagęszcza rzęsy, a do tego wpływa na ich wzrost. Należy ją stosować tak samo, jak olejek rycynowy na rzęsy – warto stosować przez miesiąc i nie wolno nakładać zbyt dużej ilości oliwy.

Kilka porad, jak dbać o swoje rzęsy

Na pewno nie będą Ci potrzebne sztuczne rzęsy, przedłużanie rzęs ani mocny makijaż, który będzie miał je podkreślić. Wystarczy wybrać jeden z opisanych wyżej sposobów na zdrowe, długie i gęste rzęsy. Poza tym bardzo duże znaczenie ma dokładny demakijaż oczu. Dokładnie zmyty makijaż jest już dużym krokiem w stronę tego, aby osiągnąć efekt pięknych rzęs.